top of page
mavi arka plan

Hakkımızda

Çoğu hikayede olduğu gibi... Bir hayalden gelen yolculuk.

GRAY GROUP temellerini ve ilk adımlarını 2017 de Eskişehir'de atan, bilgi teknolojileri destek merkezi alanıyla bilinen bir teknoloji şirketidir. Gelişen teknoloji ile kendini senkron ederek günümüzde, Küresel bir şirketler ağı olma yolunda ilerleyerek, Sağlık Turizmi, Uluslararası Endüstriyel Taşımacılık, Uluslararası Para Transferleri, Smart teknoloji ve Kurumsal işletme destekleri gibi birçok  hizmet profilleri içerisinde işleyişini sürdürmektedir. Marka kullanıcılarımıza tüm Türkiye genelinde son teknoloji hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşarken, Belçika & Almanya başta olmak üzere balkanların merkezi Bulgaristan gibi birçok uluslararası yerel ve dijital pazarlarda yerini almaya başlamıştır. Küçük ve orta ölçekli Kobilerin karşılaştığı Finans, Lojistik ve Teknoloji tabanlı sorunlarını daha hızlı ve daha basit çözümler sunmayı şirketçe görev edinmiştir. Tüm teknolojik tabanlı hizmetlerin profesyonel bakımlarından ücretsiz lojistik danışma desteklerine kadar, aklınıza gelebilecek en çözümsel hizmetleri sizler için sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştırmak için gereken her aracı sağlayan şirketimiz, Faaliyetlerini bugün 2 Farklı ülkede sürdüren, alanlarında uzman tam 71 personel ile taleplerinize cevap vermektedir.

Ofiste Gece Vardiyası
mavi arka plan

Neden mi?

Daha iyi bir gelecek inşa etmek için çığır açan fikirler üreten, genç, yetenekli girişimcilerden ve mühendislerden oluşan bir ekibiz. Ölçeği ne olursa olsun şirketlere sunduğumuz akıllı çözümlerle ve benzersiz hizmetlerimizle gurur duyuyoruz. GRAY GROUP olarak, doğru anlayış ve teknoloji avantajının şirketleri başarılı bir geleceğe yönelteceğine inanıyoruz. Öğrenmek ve gelişmek için daima müşterilerimizin değerli geri bildirimlerini almak isteriz. Şirket temsilcilerimizden biriyle görüşmek veya tanıtım talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mavi arka plan

Vizyonumuz

Markamız, Türkiye'nin dört bir yanındaki kullanıcılarımıza çağın gereksinimlerine uygun hizmetler sunarken, aynı zamanda Belçika, Almanya, Balkan ülkeleri gibi uluslararası pazarlarda da kendimize sağlam bir yer edinerek global bir etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin finans, lojistik ve teknoloji temelli zorluklarını hızlı ve basit çözümlerle aşmalarına yardımcı olmayı hedefleyerek, iş dünyasının karşılaştığı sorunlara çözüm sunma misyonuyla faaliyetlerimize yön veriyoruz. Teknoloji odaklı hizmetlerimizden ücretsiz lojistik danışmanlığına kadar,

müşterilerimize en kapsamlı çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Faaliyetlerimize devam ederken, gelecekte de teknolojiye dayalı çözümlerimizle iş dünyasının taleplerine en iyi şekilde cevap vermeye devam edeceğiz. GRAY GROUP olarak, geleceğin ihtiyaçlarına şimdiden cevap vermek ve

iş dünyasının dönüşümüne öncülük etmek en büyük vizyonumuzdur.

Çapa 1

Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Gray?

Hızlı Erişim

Web Hizmet Paketleri

BT Teknik Desrek

Lojistik Birimi

Tekstil ve e ticaret birimi

Girişimcilik Web Hizmeti

Hizmet ve Politikalarımız

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

Çalışanlarımız

Portfolyomuz

Hizmet Politikamız

2 Eylül Caddesi Erkara İş Merkezi no 60/27 Odunpazarı/Eskişehir

© Copyright 2021 by Gray Software created 
bottom of page