TEKNOLOJI ÇÖZÜM

ORTAGINIZ

.

)

Çeşitli platformlar için  web çatısı altında birçok farklı altyapıya sahip siteler tasarlıyor, sosyal medya hesaplarınızı dikkat  çekici ve yaratıcı bir biçimde düzenleyip yönetiyoruz. Basılı ya da dijital marka kimliklerinizi, logolarınızı, reklam panolarınızı eşsiz bir biçimde tasarlıyoruz. Kurumsal profilinizi rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak şekilde oluşturup, dijital desteğin yanı sıra Gray Group tarafından talepte bulunmanız durumunda BT Bileşenlerin hizmeti yanı sıra ücretsiz sponsorlu network alt yapı kurulum desteği ve eğitimini veriyoruz.

BASTAN SONA TAM DESTEK!

.

Dünya dijital bir dönüşüm içerisinde. Artık markalaşmanın ilk şartı dijital dünyada yer edinmek. Dijital yatırım, geleceğe yatırımdır.İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm altyapı Gray Group'da

BIZ MI ?

.

.

Size, sizin talepleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Yaratıcılığı müşteri memnuniyeti ile harmanlayan, sabır ve samimiyet odaklı bir çalışma prensibine sahibiz. Biz dijital dönüşüm  çalışmalarımızla size sanattan

bir pencere açıyoruz.

 

NE YAPIYORUZ?

Laptop

WEB SAYFASI KURULUMU

Vizyonunuzu hayata geçirme konusunu bize bırakın. Gray, müşterilerine fikirlerini gerçeğe dönüştürebilmelerini sağlayacak, kapsamlı bir dizi tasarım hizmeti sunar. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın.

pusula

GRAFİK & MARKA TASARIMI

 Hizmetlerimizin başarılı bir proje üretmeniz için gerekli rehberliği ve desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tümüyle kişiye özel tasarlanan her hizmet, ihtiyaçlarınızın ötesinde  profesyonel bir şekilde uygulanır. 

Ay

İNSANSIZ

YAZILIMLAR

Yapmayı umduğumuz değişiklikler veya ulaşmak istediğimiz hedefler ne olursa olsun,  her adımda sağlam tavsiyeler ve profesyonel rehberlik ile isteklerinizi en iyi şekilde temin edeceğimize emin olabilirsiniz. İlgili sayfalarımıza göz atın.

iMac

IT & NETWORK DESTEGİ

Sıra dışı kalitemiz bizim için her zaman bir gurur kaynağı olmuştur. İlk bakım talebinden işlemlerin son haline varıncaya kadar her aşamada detaya verdiğimiz önem konusunda kendimize rakip tanımıyoruz.

1.png
2.jpeg
5.png
4.png
escom.png
popular-social-media-circular-logo-colle
3.png
9.png
7.png
6.png
10.png
11.png
 

DESTEK TALEP ET

Özel demo talepleriniz için işletmenizin ihtiyaç duyduğu bir yazılım var ise aşağıdaki iletişim formunu projeniz  ya da ileteceğiniz mesaj hakkında olabildiğince net ve anlaşılır bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz bize ulaştığında en kısa sürede Proje Yöneticimiz sizinle iletişime geçecektir.

Talebiniz ,en kısa süre içerisinde incelemeye alınacaktır.

Kurumsal

Vizyonumuz

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Gray?

Hızlı Erişim

Web Hizmet Paketleri

BT Teknik Desrek

Lojistik Birimi

Tekstil ve e ticaret birimi

Girişimcilik Web Hizmeti

Hizmet ve Politikalarımız

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

Çalışanlarımız

Portfolyomuz

Hizmet Politikamız

2 Eylül Caddesi Erkara İş Merkezi no 60/27 Odunpazarı/Eskişehir