top of page

BT DESTEK

GRAY 2017 yılında tek bir hedefle kuruldu: Eskişehir bölgesinde mükemmel bir bilgi ile iletişim sistemleri onarım servisi olmak. Bu işletmeyi açma konusunda bize ilham veren mükemmellik tutkusu, bizi bugün de olduğu gibi daha ileri taşımaya devam ediyor. Tüm bt alt yapılı cihazlarınızın onarımlarını hızlı ve müşterilerimizin istediği şekilde gerçekleştiriyoruz. Onlar da her zaman sonuçtan memnun oluyorlar.

Bizi atölyemizde ziyaret edebilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz.

TürkiyedeBir İlk! Online Tamir Hizmeti

Kapsamlı ürün yelpazesiyle teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamaktan çok daha fazlasını yapıyor, müşterilerimizle işbirliği içerisinde sizlere sunduğumuz en iyi hizmetlerden biri olan online tamir sayesinde hiçbir kargo ücreti ödemeden Türkiye'nin neresinde olursanız olun ürünlerinizi onarıp, adresinize kadar teslim ediyoruz.

1_clczDlDt5YYiY74MlfF0rg.png
1556525538_03_a5_v14_Ejderha_large.png

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde normal bir tamirhaneden alacağınız hizmetten çok daha fazlasını alırsınız. GRAY TECHNOLOGY olarak sunduğumuz her hizmet, müşterilerimize benzersiz ve tatmin edici bir deneyim sağlamaya yöneliktir. Müşterilerimizi ne kadar önemsediğimizi göstermek için Onarım Danışmanlığı ve Ücretsiz Teslimat gibi birçok ekstra hizmet sunarız.

Güçlü Bilgisayarların tek adresi

Onarılması gereken bir bilgisayarınız mı var? Gray, her türlü tamirat ihtiyaçlarınız için burada. Mümkün olan her durumda orijinal yedek parça kullanıyoruz. Dolayısıyla, bize getirdiğiniz her ürününüzü ilk günkü gibi geri veririz. Aklınıza gelebilecek her türlü soru için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetlerine önem veriyor ve sizlere yardımcı olmaktan daima mutluluk duyuyoruz.

perpa_notebook_tamiri_bakim_ve_servisi_h

GURUR YORUMLARIMIZ 

isa-çevik.1024x1024.jpg

isa Çevik

Firma sahibinin bir stajyerim olması gururunu herzaman yasadım ve yasamaya devam ediyorum. internet ve server altyapılarına dair tüm kurumsal isleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Recep Akman

Güvenilir, işlemim kısa sürede sonuçlandırıldı. Kurye ve kapıda ödeme günümüz teknoloji marketlerine göre oldukça iyi bir sistem.

Şirkette Gece Mesaisi

Şenay Atayurt

Muhasebe firmamıza Gray Software'dan özel olarak yaptırdığımız isletme arşiv programını iş yerimizde aktif olarak kullanmaktayız. Teşekkürler Gray, tesekkürler Melih Bey.

ozlem-posbasoglu-imperial-turkey-0920-696x510.jpeg

Esin A.

Gece geç saatlere kadar çalışıp sorunu çözmeye ve teknik bilgi vererek sizinle çalışan tek grup diyebilirim işini böyle laiki ile yapan kaldı mı sorusunun cevabısınız. çok teşekkürler emekleriniz için.

93792469_10157420684604635_5818261474266578944_n.jpg

Bahadır Karaman

Cihazımı büyük bir maliyetten kurtarıp ellerinden geldiklerince  uğraşıp 2-3 gün içerisinde arıza tespiti ile birlikte hızlıca elime geçti ve ekran kartım öncekinden daha iyi performans vermeye başaldı. Güvenilir ve ucuz maliyetli, yüksek kaliteli adres diyebilirim.

Kurumsal

Vizyonumuz

Hızlı Erişim

Tekstil ve e ticaret birimi

Hizmet ve Politikalarımız

Hizmet Politikamız

2 Eylül Caddesi Erkara İş Merkezi no 60/27 Odunpazarı/Eskişehir

bottom of page