top of page

Elon Musk: Twitter’dan bir süre uzak kalacağım.

Geçtiğimiz hafta Twitter’da yaptığı paylaşımlarla çeşitli şirkelerin ve "bitcoin"in değerinde artışa neden olan milyarder iş insanı Elon Musk, bir süre boyunca sosyal medya platformunu kullanmayacağını açıkladı. Ancak, 49 yaşındaki SpaceX ve Tesla CEO’sunun 45 milyon takipçisinden çok fazla ayrı kalacağı düşünülmüyor. Musk, en son Haziran ayında Twitter'ı bıraktığını duyurmuş, iki gün sonra geri dönmüştü.


Milyarder iş insanı Elon Musk, Twitter’daki yaklaşık 45 milyon takipçisine sosyal medya platformundan bir süre uzaklaşacağını duyurdu.Teknoloji zinciri Gamestop’un hisseleri, 27 Ocak Çarşamba günü teknoloji milyarderinin "Gamestonk!!" paylaşımını yapmasının ardından yüzde 157 daha yükseldi. Online pazar yeri Etsy’nin hisseleri de 26 Ocak'ta Musk'ın "Etsy'yi çok seviyorum" paylaşımının yapmasının ardından yüzde 3,5 oranında arttı.

GAMESTOP'UN HİSSELERİNİ YÜZDE 157 YÜKSELTTİ

Teknoloji zinciri Gamestop’un hisseleri, 27 Ocak Çarşamba günü teknoloji milyarderinin "Gamestonk!!" paylaşımını yapmasının ardından yüzde 157 daha yükseldi. Online pazar yeri Etsy’nin hisseleri de 26 Ocak'ta Musk'ın "Etsy'yi çok seviyorum" paylaşımının yapmasının ardından yüzde 3,5 oranında arttı.

62 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page