top of page

GÜÇLÜ, DİNAMİK VE KURUMSAL HİZMET'İN ADI; YKG!

YKG Dağıtım Hizmetleri Şirketi Kurucusu Yaprak Koçer Güçlü ve Gray Group kurucusu Melih Işık'ın 15 Şubatta yapmış olduğu acentelik anlaşmasıyla Gray Group artık YKG Şirketi'nin Eskişehir bölgesindeki saha operasyonlarını üstlenecek.


Ülkemizin önde gelen saha operasyon şirketi olan YKG Dağıtım Hizmetleri Şirketi kurucusu Yaprak Koçer Güçlü ve Melih Işık'ın yapmış olduğu acentelik anlaşmasıyla başta Eskişehir olmak üzere birçok çevre ilde gıda ve market sektörüne arzın yükselmesiyle meydana gelen kurye açığını gidermeyi ve farklı firmalarda çeşitli kurye istihdamlarını çoğaltmayı hedefliyor.Bin'in üzerinde motokurye ye ev sahipliği ve istihdam imkanı sunan YKG, anlaşmalı çözüm ortağı markalar dahilinde artık motokurye personellerini birçok firmada istihdama ve kurumsal çalışma alanına dahil edecek. Haftalık ödeme metoduyla maaş bakımından da birçok kuryenin ilgisini çeken şirkette motokurye çalışanlarının ortalama maaşlarının min. 10.000 TL, max. 20.000 TL arasında değişiklik gösterdiğinin de bilgisini paylaşmak isteriz.


Eskişehir ve çevre iller için Yemeksepeti Banabi başta olmak üzere McDonald's, KFC, Köfteci Yusuf gibi restaurantlarda yüksek kazanç modeli ile çalışacak motokurye personellerinin başvuruları açılmıştır. başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız...Başvurular için https://www.grayltdsti.com/is-basvuru adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

! YKG'li restaurant veya market olmak için +90 501 340 6384

96 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page