top of page

KRAL TEXTİLE ARTIK HAZIR!

Eskişehir'de açılışıyla ses getiren profesyonel tekstil işlem merkezi olan Kral Textile firmasını bugün dijitale taşıdık.


KOSGEB Kadın Girişimci Programıyla işletmesini açan Sevinç Hanım, Eskişehir'de Baba mesleğini kurumsallıkla harmanlayıp, müşterilerine 30 yıllık deneyim ile profesyonel tekstil işlem hizmetleri sunmaya başladı. Firmamızdan dijital marka dönüşüm hizmeti alan Sevinç Hanım gerçekleştirmiş olduğu ilk ihracatın beraberinde nicelerinin getirmesini de dile getiriyor. Küçük yaşlardan gelen tasarım tutkusu şimdi mesleği haline gelen Sevinç Hanım Sözlerine şöyle devam etti.


"Babam Eskişehir iline ilk kuru temizlemeyi getiren işletme sahiplerinden biriydi. Ben ise 14 yaşımdan bu yana tekstil ile uğraşmaktayım. Ev tekstilinden kurumsal tekstile kadar birçok farklı yelpazede hizmetler sattık. Şimdi ise açmış olduğum işletmemde bugüne kadar olan deneyimim ile özgün tasarımlar oluşturmanın gururunu yaşamaktayım "dedi.


Şirketimiz Kurucusu Sayın Melih Işık ise Kral Textile firmasına teşekkür mesajını bloğumuz üzerinden yaptı. "Dijital dönüşüm sürecinde markamızı tercih etmiş oldukları için kendilerine sonsuz şükranlarımızı iletiyorum. Ayrıca Sevinç hanıma başarılarının devamını diliyorum" diye sözlerine devam etti.
231 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page