top of page

Trader, Az Bilinen Bu Altcoin’in 2021 Yılında Patlayacağını Açıkladı

Kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl çok bilinmeyen merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesinin patlamasını beklediğini söylüyor. Yeni bir videoda Armstrong, 548.000 YouTube abonesine yeni ortaya çıkan sektörde zaten büyük ortaklıklar ve bağlantılar kuran az bilinen bir DeFi cevheri olan Frontier’i (FRONT) takip ettiğini söylüyor.

“Frontier, zaten herkese bağlı olan zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır ve DeFi alanındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum. Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara DeFi’nin temel parçalarını getiriyor. Gas olmadan yapılan işlemler, yield farming, NFT edinme ve oluşturma, stake etme, yönetişim ve uygulama etkinliği için ödüllere sahip.”
Popüler isim FRONT’un, Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn.finance (YFI), Aave (AAVE), Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Smart Chain, Cosmos (ATOM), Band Protocol ( BAND), Matic, Polygon, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (ONE), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası ile partnerliğinin olduğunu söyledi. Armstrong, “Spoiler: Frontier, Stafi aracılığıyla Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm parachain’leri, tüm DOT ekosistemi tarafından kullanılacak” ifadelerini kullandı.

Armstrong ayrıca Frontier’in DeFi’yi 100 ülkedeki 43 milyon kullanıcısına erişilebilir kılmak için ABD merkezli kripto borsası Coinbase ile birlikte çalıştığını vurguluyor. “Coinbase cüzdan kullanıcıları ayrıca tüm DeFi portföylerini takip edebilir ve akıllı DeFi bildirimleri alabilir, yearn.finance’a erişebilir, token takası ve daha fazlasını tek bir yerden alabilirler. Frontier, birkaç tıklamayla her şeyi etkinleştiren Coinbase’in sihirli değneğidir. Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler, DeFi ağ geçidi platformu olduğu için

Frontier’e bağlanacak.” Kripto trader’ı ve analisti, Coinbase’in yanı sıra, Binance, FTX Exchange ve Coingecko da dahil olmak üzere diğer büyük kripto para şirketlerinin DeFi projesini desteklediğini ekliyor:

“Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa, Coinbase, Binance ve FTX, onu destekleyen en büyük hedge fonlarının tümü ve her DeFi ve ölçeklendirme ekosisteminin ortak olduğunu görürsek, bu kazanacağınızı bilerek piyango biletini seçmekle neredeyse aynı şey. Ortaklıklar ve entegrasyonların listesi kesinlikle sonsuz.” Armstrong’a göre, piyasa değeri 78 milyon dolar civarında olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat kazanç elde edebilir ve yearn.finance’ın 1,4 milyar dolarlık değerini yakalayabilir.

Geçtiğimiz gün de haberini verdiğimiz gibi 17 Şubat’ta FRONT, 24 saatlik bir süre içinde 1.15 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.71 dolara kadar %483’ün üzerinde devasa bir performans gösterdi. CoinMarketCap’e göre, FRONT, yazı yazılırken 3.91 dolardan işlem görüyordu.(a)


70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page