top of page

GRAY LOJİSTİĞE YENİ BİR ATILIM DAHA!

Güncelleme tarihi: 29 Ara 2021

Gray Group lojistik biriminden uluslararası express taşımacılığa yönelik yeni atılımlar hız kesmeden devam ediyor...


Geçtiğimiz günlerde şirketimizin lojistik biriminin yepyeni bir faaliyete dahil olacağını belirten Gray Group Kurucusu Işık, Bu alanda yürütülen çalışmaların, gerekli izin ve ruhsatların tamamlanıyor olduğunu iletti.

Öte yandan express taşımacılığında Türkiye'den istihdam etmesi gereken 1 kişi için istenilen gerekli evrakları ve belirtilen kriterleri sağladığında düzenlenecek mülakat ve sürüş sınavından sonra aday, firmamızda uluslararası olarak çalışma hakkı ve vizesi kazanacaktır.

Bulgaristan'ın Varna kentinde şubat ayında açılması planlanan şubemizde atılan bu adım ile ülkemizdeki pilot ve sanayii şehirlerinde (Eskişehir, Bursa, Gebze, Konya) üretim ihracatçıları yanı sıra otomotiv ve sağlık sektöründeki lojistik ihtiyaçlarını çok kısa sürelerde güvenli olarak gerçekleştirmeyi hedefliyor. Özel şirket, firma veya fabrikalara gümrükleme, depolama ve tüm vergiler dahil şahsa yada şirkete yönelik sigorta poliçeli kargolarınız Bulgaristan, Belçika, Almanya (Münih, Frankfurt) İngiltere(Manchester) Belarus Polonya başta olmak üzere 96 saat gibi kısa bir sürede hedef noktaya ulaşım sağlayacaktır. Varna şubemiz için Bulgaristan Devleti'nin Limited Şirket (ODD) şirket prosedürlerinde yasal olarak çalıştırılması zorunlu asgari 10 personel için başvurular yakında açılacaktır. Bir yönetim ofisi ve karşılama deposu ile birçok alanda personellere ihtiyaç duyulması söz konusu olacaktır... imzalanacak personel sözleşmeleri ilk 6 ay bazında mali bilanço göz önünde bulundurularak start alacaktır. Asgari çalışma saatleri 8-10 saat bazında aylık maaşlar ise 740 leva ila branşa göre 1200 leva arasında değişiklik göstermesi planlanmaktadır.İstihdam açığı bulunan alanlar:

  • Lojistik Yöneticisi (1)

  • Evrak Kayıt Personeli (1)

  • Uluslararası İlişkiler ve Operasyon Yöneticisi (1)

  • Saha Operasyon Personeli (3)

  • Müşteri Temsilcisi(1)

  • Büro Personeli (1)

Personellerin tamamı için ilk şart bulgaristan vatandaşı veya çifte vatandaş olmasıdır.

103 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page